Zagraj o mistrzostwo III edycji Golden Ligi !

Zapraszamy drużyny do udziału w rozgrywkach w sezonie jesień zima 2014/15, planowany początek rozgrywek 29 października. Dokładne informacje TUTAJ.

2014-03-09 [22:11:27]

Mecz gwiazd i gala finałowa w obiektywie BeskidNews.pl

2014-03-06 [00:47:51]

All Stars lepsi od Dream Team w meczu gwiazd Golden Ligi

Mecz-gwiazd - 160x106Mecz gwiazd i uroczyste wręczenie nagród zakończyły II sezon rozgrywek piłkarskiej ligi firm Golden Liga.  W meczu gwiazd na hali sportowej Widok w Bielsku- Białej, zespół All Stars pokonał 7:6 drużynę Dream Team. Trenerami drużyn gościnnie byli Richard Zajac i Tomasz Górkiewicz z TS Podbeskidzie.

Ireneusz-Fabia - 106x160W finałowej kolejce nagrody w postaci zestawu upominków oraz karnetów na mecz Górali z Pogonią Szczecin od TS Podbeskidzie otrzymali : Marcin Gardas (Magneti Marelli), Marcin Kępko (Martes Sport), Piotr Żurowski (Rosiński), Ireneusz Fabia (NBL Sport). Gratulujemy !

NBL-Sport---Marrodent - 160x108Dreszczowiec, horror, te określenia bez wątpienia pasują do rewanżowego spotkania finałowego II sezonu Golden Ligi. Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie zdecydowanie wygrali gracze Marrodent 5:0,  w stylu imponującym. W rewanżu niezwykle zdeterminowani i skoncentrowani gracze NBL Sport już w ciągu 20 minut zdołali odrobić starty z pierwszego meczu, bo właśnie taki wynik widniał na tablicy po zejściu drużyn na przerwę.

Eaton---Rosi__ski - 160x108Mecz o brązowe medale zapowiadał się na wyrównane spotkanie, wszak po pierwszym spotkaniu była tylko jedno bramkowa zaliczka po stronie Eaton. Ekipa Rosiński - miała jednak gdzieś teoretyczne rozważania i wzięła się ostro do pracy. W 5 minucie wynik otworzył bezbłędny w tym meczu Piotr Żurowski, popisując się kapitalnym strzałem z prawej nogi w długi róg bramki Eaton. Do przerwy ten zawodnik skompletował hattricka i ustawił odpowiednio zespół przed drugą częścią.